Deze whisky, gemaakt van 100% gemoute gerst, wordt dubbel gedistilleerd en rijpt eerst in ex-bourbon vaten. Daarna krijgt hij een 18 maanden lange finish in Franse Sauternes wijnvaten, wat zorgt voor een rijke, honingzoete diepgang. Lees meer..
De Sakurao Sauternes Cask Finish is een gelimiteerde Japanse single malt van de Sakurao Distillery in Hiroshima. Deze whisky, gemaakt van 100% gemoute gerst, wordt dubbel gedistilleerd en rijpt eerst in ex-bourbon vaten. Daarna krijgt hij een 18 maanden lange finish in Franse Sauternes wijnvaten, wat zorgt voor een rijke, honingzoete diepgang.
Met een alcoholpercentage van 50% biedt deze whisky een volle, gelaagde smaakbeleving. In de neus komen honing, abrikoos en warme specerijen naar voren, gevolgd door een romige smaak van vanillecustard, rijp fruit en gekarameliseerde banaan. De lange, zachte afdronk brengt subtiele tonen van eikenhout en specerijen in balans.
Deze small-batch whisky is non chillfilterd en bevat geen kunstmatige kleurstoffen, waardoor hij zijn natuurlijke karakter behoudt.
Deze whisky, gemaakt van 100% gemoute gerst, wordt dubbel gedistilleerd en rijpt eerst in ex-bourbon..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen